Miley mluví o Ashley

27. března 2009 v 16:11 | Angie |  Miley - media
Miley Cyrus je skvělá kamarádka jak Ashley tak i její kolegyně Vanessy Hudgens. Tady máte sestřih jak se o Ashley Miley vyjádřila. Je to moc hezké!

Na otázku kdo je největší naděje Hollywoodu dnešní doby odpověděla: " Určitě je to Ashley. Ona je táák bezprostřední! Je to můj andílek. ona je tak neuvěřitelně milá, vtipná, usměvavá....Mám jí opravdu ráda. Tak je to krásná holka. I přesto není ani trochu namyšlená. Nevybavuji si její špatné vlastnosti. Žádné nemá!=D"

Kdo je tvá nejlepší Hölywoodská kamarádka?? : "Ashley Tisdale je ten nejúžasnější človíček na světě. Vanessu Hudgens mám taky ráda, ale od vztahu se Zacem se velice změnila. Už se s námi tolik nebaví. Hodně buduje kariéru což jí nemám za zlé, ale spíš si staví na popularitě svého vztahu. Proto se už tolik nevýdáme...=("

To je vážěn skvělé!! No tady ještě vyjádření režiséra HSM:

Je někdo z HSM komu dáváte opravdu budoucnost??? : " Velmi sem si oblíbil Ashley. Odmítla roli Gabrielli, protože jí role nepadla. Rači vzala menší roli před hlavní, jen proto, aby se jí dobře hrála. To je podle mě osobnost!!! Je slavná od 12 let a přitom se nezměnila ani trochu. je věrná svým přátelům, neobjíždí diskotéky a ukončila dvouletý vztah, protože se bála komerce(Zac Efron). Tahle holka si prostě nestaví na kariéře jako osatní z HSM:. Zac je vážně prima kluk. Je to trochu "šamponák" ale je s nim docela sranda! =D lucas. Sláva pro něj není hlavní. Při hraní se jen baví. Prostě koníček! Vanessa..jo Vanessa... tahle holka je docela dobrá herečka. Ale mě osobně moc nenadchla. Nemá smysl pro humor. je hodná, ale od jedničky se změnila. Stouplo jí to do hlavy. Což je škoda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama