Březen 2012

Miley Cyrus a Liam Hemsworth: tajné zásnuby?

31. března 2012 v 18:53 | anGie♥ |  Miley - news

Miley se o víkendu pochlubila diamantovým prstenem na svém prsteníčku. Znamená to, že se s Liamem zasnoubila?


To je změna. Ze sladké holčičky Miley Cyrus vyrostla nádherná žena! Zpěvačka se v poslední době neuvěřitelně změnila. Sladká holčička je už minulostí. Devatenáctileté Miley se změnily rysy obličeje a také postava. Může to být i výsledek rapidního hubnutí. Herečka, která se stala nadšenou fanynkou hodin pilates, se v poslední době doslova ztrácí před očima.

Změnila i styl oblékání, minulostí jsou přehnaně vyzývavé modely i odrbané džíny. Naposledy zazářila v krásných šatech broskvové barvy na exhibičním zápase Muhammad Ali Celebrity Fight Night. Odhalila tak štíhlé nohy i opálenou pokožku.
Vynikl i zářivý prsten, který jí svítí na levé ruce. Říká se, že jde o zásnubní, který dostala od svého přítele, australského herce Liama Hemswortha. Pár spolu randí už od roku 2009.

Nechtěně se jím pochlubila i na Twitteru, kde zveřejnila fotografii čerstvě udělané manikúry nehtů. Fanoušky však mnohem více zajímal třpytivý prsten. K drbům o zásnubách se však Miley zatím nevyjádřila.

O jejich zasnoubení se spekulovalo už před dvěma lety, diskuse rovněž rozproudil velký prsten s diamantem, který Miley nosila na prsteníčku. Miley tehdy ale veškeré spekulace rázně utnula. "Liama miluju, ale proboha, je mi teprve sedmnáct. Chci si ještě užívat," vysvětlovala tehdy se smíchem. Kdo ví, jestli se tentokrát už na manželství dost stará necítí.

"Určitě mluví zcela vážně o manželství," uvedl pro magazín mavrixonline.com zdroj z blízkosti dvaadvacetiletého herce Liama. "Liam je z ní úplně hotový." Bohužel je teď zcela zaměstnán propagací svého nového filmu Hunger Games.

Leaving Her Pilates Class In Los Angeles 27/3/2012

31. března 2012 v 18:40 | anGie♥ |  Miley - news
Jak jste si asi všimli, Miley začala velmi hubnout.... doufejme, že si uvědomí, že teď vypadá naprosto skvěle a nebude to přehánět... :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com