Miley Cyrus

Miley Cyrus short hair 2012 (photos)

15. srpna 2012 v 14:50 | anGie♥

Přidávám další fotky s krátkými vlasy... :)) myslím, že Miley se ten účes opravdu líbí a mě taky!!! :DD Miley se teď mnohem víc fotí a já jsem ráda za ní, že ten účes miluje... ;))


imagebam.com imagebam.com

Miley Cyrus short hair 2012

13. srpna 2012 v 16:18 | anGie♥
Miley se rozhodla, že si zase udělá změnu se svými vlasy, tentokrát to však není jen změna barvy, ale délky vlasů... zkrátka se nechala ostříhat.... no poprvé mě to vyděsilo.... ale snad se mi to začne líbit... :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Na twitteru se objevila i zpráva od Miley
"Nikdy jsem se za celý svůj život necítila tak svá ?" "Nejpovedenější Sally den vůbec ??? Cítím se krásná ohhhhh tak krásná a gayyyy."

Miley Cyrus On Her New Album: ‘I Don’t Care If I Make A Dime On This’

12. srpna 2012 v 14:19 | anGie♥

Miley Cyrus začala svou spolupráci s Pharrellem Williamsem, protože tato hip hopová hvězda byla ohromena jak Miley dokázala unést velký skandál, který vznikl před dvěma lety.
Bývalá Hannah Montana star byla v prosinci 2010 zveřejněna na videu jak kouří psychoaktivní rostlinu Salvia, chichotá se a nesmyslně blábolí po svých 18. narozeninách.

Táta Billy Ray Cyrus byl tímto videem opravdu zarmoucen a omluvil se fanouškům za Mileynino chování, Miley jimi byla obviněna z dávání špatného příkladu dětem.
Miley se později také omluvila, že udělala špatné rozhodnutí a nechala se svést svými vrstevníky. Nicméně tato omluva se nelíbila Pherrellovi.

Miley řekla magazínu Marie Claire, "Pharrell řekl (po zveřejnění skandálu s bongem): "Nechci vás urazit, ale to co teď řeknu si opravdu myslím. Tato holka opravdu takto žije. Nesedí doma s řetězem na dveřích. Chci aby měla svobodu, chci aby byla volná."
"Nikdy jsem takto nepracovala. Mluvila jsem s ním jako se starším bráchou a vše co jsem napsala do textů se opravdu stalo." "Byla to vlastně dobrá zkušenost." Dodává Miley.

Miley přiznává, že nové písně budou více osobní, možná je nebudou mít všichni rádi, ale nezáleží jí na tom kolik CD prodá. "Nepotřebuji žádné pepíze. Nestarám se o tom kolik centů za něj dostanu. Když se mi to povede budu moc šťastná. Pracovat s Pharrell bylo okouzlující. Ty vole, jsem vážně šťastná."

Miley Cyrus on Being Engaged at 19: ‘Life Is Too Short’

12. srpna 2012 v 13:43 | anGie♥
"Moc se nestarám o svatbu nebo o kus papíru nebo o to jaký slib si složíme," říká snoubenec Miley Cyrus a hvězda filmu "The Hunger Games" LIam Hamsworth.

Miley Cyrus se brání kritikům, kteří si myslí, že je příliš mladá na to, aby přemýšlela o svatbě. Devatenáctiletá zpěvačka a herečka se zasnoubila v květnu s Liamem Hamsworthem, se kterým se setkala v roce 2009 na natáčení filmu "The Last Song".

"Život je moc krátky na to, aby jsteho strávili pouze s někým s kým nechcete," prozradila Miley časopisu Marie Claire. "Chceme mit opravdu dlouhé zasnoubení."
Miley ale odmítla mluvit o tom jak Liamovi navrhla, aby spolu bydleli v dřívějším domě svých rodičů v San Fernando Valley, než se přestěhovali o několik bloků dál.

Miley Cyrus, která teď pracuje na svém čtvrtém albu, dodala, že Liam vychází opravdu dobře s její rodinou.
"Když se poprvé přestěhoval do Ameriky, neměl tu žádnou rodinu, tak se naše rodina stala i jeho," říká Miley. "Náš dům je ten, který vytvořil naše první vzpomínky."

Miley však přiznala, že tento návrh na zasnoubení jí opravdu překvapil i její celou rodinu. Ještě více nečekala, že dostane 3,5 karátový prsten s diamantem. "Já jsem nad tím prstenem vůbec nepřemýšlela, opravdu se mi moc líbí, že tento prsten má svou historii, a ikdyž jsem zasnoubení viděla v různých filmech a dívky v nich dostaly uplně jiné psteny, nikdy bych tento nevyměnila."

Blonde Miley Cyrus 2012

17. července 2012 v 13:59 | anGie♥
Miley si nechala ještě více zesvětlit vlasy a je teď uplná blondýnka... :)) Musím říct, že jí to sluší... ;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley Cyrus

6. července 2012 v 13:35 | anGie♥

Miley Cyrus


Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel.

Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.
O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.
24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.
O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem, na který je Miley velice pyšná a sama si singl složila. Také song Fly on The Wall (Moucha na zdi) má Miley velice ráda.
18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.
Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.
V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky Bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.
V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana: The Movie". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.
Miley byla už i v Bílém domě na přání Obamových dcer.
Miley vydala v roce 2009 knihu "Miles to go", která pojednává o jejím životě na základní škole, o vztazích s rodinou, jak se dostala do role Hannah Montany a nejdůležitějších okamžicích jejího života.
V roce 2009 se Miley vydala na světové turné "Wonder tour", kde prezentuje mimo písniček z předchozích alb i písničky z jejího nového alba "Time of our lives". V roce 2010 vydala své úspěšné album s názvem Can't Be Tamed, úvodní singl se stejným názvem se objevil na předních příčkách ve světových hitparádách. Ve stejném roce vydala své další album Hannah Montana Forever, kde se objevily úspěšné písně jako Wherever I Go, kterou nazpívala s Emily Osment, I´ll Always Remember You a další.
Miley má alergii na lepek a laktozu.


Věk: 19
Výška: 1.65 m
Přezdívka: Miley (Smiley)
Znamení: Střelec, Opice
Rodiče: Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus
Sourozenci: Christopher, Braison Chance, Brandi, Trace and Noah Lindsey
Zvířata: Loco a Tag (psi), Doma v Nashvillu měla více zvířat
Hobby: Tanec, cheerleading, zpěv, hra na kytaru a psaní písní
Oblíbené zpěvačky: Hilary Duff, Kelly Clarkson a Ashley Simpson.
Oblíbená HM scéna: maskérna, pláž

Miley - osobní 12

19. prosince 2009 v 17:01 | anGie♥

imagebam imagebam imagebam

Miley & Max Clothes #15

19. prosince 2009 v 16:59 | anGie♥

imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam imagebam

Miley & Max Clothes #14

27. listopadu 2009 v 23:23 | anGie♥
Tady jsou další kusy oblečení, akorát mě štve že jsou obrázky tak malé....

imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam

The Last Song - Official Trailer [Screencaptures]

21. listopadu 2009 v 15:39 | anGie♥

imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam

From Connor

21. listopadu 2009 v 15:26 | anGie♥
Od Connor: Dostali jsme se do centra v Indy a viděli jsme v hotelu Mileyin autobus. Chvilku jsme tam čekali a viděli jen tanečníky a její mamku. Moje mamka se šla na jíst a volala mi v té chvíly kdy jsme se už chtěli jít najíst, že je Miley v Panera Bread. Tak jsme šli. Miley byla s Liamem a ještě s nějakým mužem a byla opravdu milá, když jsme se jí zeptali na fotku a podepsání několika věcí. Později se šla s Liamem a tím mužem projít po obchoďáku. Nebyla to ochranka ani nic podobného...

imagebam

Miley - osobní 11

31. října 2009 v 21:27 | anGie♥
Tady je plno staronových osobních fotek tak se kochejte... :D
imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam imagebam imagebam
imagebam imagebam imagebam

Miley twitter 265

10. října 2009 v 11:04 | anGie♥
@KatyPerry - Nééééé právě jsem zjistila, že Miley zrušila twitter. Nééééé

@JohnCMeyer - Nemůžu si pomoct, musím se zeptat..."Co by Miley o tomto napsala"

@BillyRay - Miley. Ty jsi světlo v temném světě. Ty jsi se narodila jako "Destiny Hope Cyrus" z nějakého důvodu. Teď nemůžeš všechny opustit. Spoléháme na Tebe.

Miley zrušila twitter teď se budeme muset obejít bez jejích zpráv....

Miley twitter 264

6. října 2009 v 20:50 | anGie♥
Musím vstávat už v 6:30! Je to můj první den na scéně po uzdravení.

@AshleyTisdale - Za koho půjdeš na Halloween? Já jsem Pocahontas a ještě bych chtěla Johna Smitha ;)

Bolest v krku ughh! Odpočinek pro zítřejší vražednou show. Miluju Michigan! Miluju když se ve skutečnosti cítím jako sezóna.Miley twitter 263

5. října 2009 v 18:25 | anGie♥

@DarealJimBeanz - :) Jsem připravena předstoupit před lidi a říct.."Ahoj já jsem Miley alias "The Troof" haha

#MileyDaTroofCyrus - Haha já jsem si znovu změnila legálně jméno (bez sarkasmu)

Měl jsi mě v tom nejlepším baby.....Nevím kdo mi chybí víc jestli mé staré já nebo ty.

Kam šla?
imagebam

Byla jsem v tomto domě opravdu dlouho..jako v kleci. Někdo mě zachránil od obrázků z google.

Loni se ve stejnou dobu můj svět otřásal. Jen jsem zírala do říjnové temné noci a to mi připomnělo tanec a zpěv s vámi.

Outback Steakhouse je boží :) Skvělé na tom je, že s tím můžu jít do postele :)

Budu pokračovat ve sledování Doc a beste se uvolní. Vždycky jsem v tom ráda vystupovala tahle show je bláznivá.

@DdLovato - Je to opravdu těžké být nejlepšími přáteli protože už ani nevím jak moc mi chybí!

Nemůžu spát, takže jen ležím v posteli a přemýšlím o tom, jak moc nesnášim @DdLovato. To je to, co teď ve většině času dělám. Haha!

Titanic je časté téma. Je to velmi dobré. Ten film je geniální. Navíc musím říct, že Leo je báječný!

Dobrou noc všem. PS: Demi a já nežertujeme! Nevěříme na vtipy! Toto přátelství je u konce. NAVŽDY! Bahahaha

@TheBrandiCyrus - Nemůžu, jsem zaneprázdněná.

Tady je @DdLovato při tom, kdy podporuje svojí nejlepší kamarádku na světě. Nejen, že byla na premiéře v Los Angeles ale taky v Londýně! Nemůžu si pomoct ale miluju jí!

imagebam

Aktálně jsem povrchní. Miluju jí protože je to ta nejkrásnější holka na světě! To je ono

imagebam

"Když je show u konce, doufám že lidé zjistí, jakou radost jim to přineslo. Doufám, že si všichni uvědomí to pouto mezi námi. Milujeme zpívání."

Moc mi chybí ten starý úsměv Miley.

imagebam

Miley twitter 262

4. října 2009 v 14:54 | anGie♥
@CarlyChaikin - Byla jsem doma 4 dny! Ahh

@TraceCyrus - Jsme ztracena ve své mysli. Nemůžu se dočkat až mi bude líp! Těším se na další koncert v dalším městě! :)

Proč se jmenují sushi rolky "Monkey Firecracker"?? Kdo to na téhle zemi takhle pojmenoval? No, na druhou stranu...

Jím sushi když mám chřpku....to by mohlo být zajímavé.
Nyní to je to, co vypadá jako opravdové přátelství. Žádné hollywoodské kecy. @DdLovato chybíš mi =]
Jím mražené hrozny. Připomíná mi to dny v Tybee, kde to bylo to jediné, co mě drželo cool :) ehm

Koukám zase na "Notting Hill"....Hodně se ve svém životě cítím jako Anna Scott.

"Sláva není ve skutečnosti taková, jaká si myslíte. Nezapomeňte jsem dívka, která prosí chlapce aby jí miloval.."

Milá Omaho, je mi strašně moc líto, že pro Vás zítra nemůžu hrát. Toto je první show, jakou jsem kdy vynechala. Uvidíme se 13. října

Ležím v posteli a koukám na Pocahontas, zatímco mi mamka dělá nudlovou polévku :)

"Potřebuji zpívat se všemi hlasy hor. Potřebuji malovat se všemi barvami větru."

Nevím, koho miluji více.....Prince Eric nebo John Smith.Ughh, Disney filmy jsou strašně romantické.

Jak vysněný?? =]
"Pocahontas by raději zemřela, než žila 100 let, aniž by znala Tebe. Nezáleží na tom, co se mi stane. Navždy budu s Tebou."

@TraceCyrus - Brácha a ségra. Tak podobní a přeci jen tak rozdílní. Ty se díváš na vymítání Emily Rose a já koukám na Šipkovou Růženku. Ha

Videoklip k Party In The USA je první na iTunes!!!! To mi každopádně zpříjemnilo den! Moc Vás miluju!! xo

@ScottCunha - Jsem ták žárlivá! Chci taky jeden! Miluju Arbys! Shake Shake Shake it!

Zkuste si vstát brzy ráno tři dny po sobě. Zapomněla jsem jak je skvělá sprška.

Jsem sktečně hladová po třech dnech. Myslím si, že je to dobrá věc. Najím se a pak se vrátím ke spánku.

@DdLovato - Mi vytváří úsměv =] Děkuji za všechny tvé modlitby draku! Miluuuuju Tě!

@Perez Hilton - Děkuju moc.

Znovu se dívám na Pocahontas. Jen jsem chtěla říct, že bych jen tak nenechala odplout Johna Smitha. Určitě bych taky chtěla být na té lodi do Londýna.

@TraceCyrus - 1. Líbí se mi jaký tu má respekt "Cyrus". 2. Mason vypadá jako by se právě probudil na tomto obrázku. 3. Mám moc ráda Masonovi vlasy. 4. Chci mít udělané vlasy jako Blakes a za 5. Anthony vypadá, jako kdyby chtěl někoho zabít.
@DdLovato - Vždy zapomínám kdo je Nighthawk a kdo je drak. Pojďme si to ujasnit. Já jsem Nighthawk a ty jsi drak. Ok? Ok. Miluju tě!

@TheBrandiCyrus viděla dnes večer Zombieland a zřejmě teď mluví o Miley vs Hannah. Do dnešního dne jsme nějak všichni zmateni. haha =]

@DdLovato - No D.... musím být upřímná. Já ležím v posteli a je mi opravdu špatně ale na jednu stranu mi to dělá dobře. Cítím se lépe tak o 13% =]

Jsem opravdu velmi unuděná. Fuj, kdy už budu zdravá?

Miluju animované filmy od Disney. Tyto milostné příběhy jsou vlastně realitou a začíná mě to trošku deprimovat.

Koupila jsem si toho hodně na iTunes!! Zastavte mě někdo!

,,Řekni jí, že se Ti po ní stýská když je Ti dost blízko. Polib jí, když se chystáš odejít tisíc mil od ní." - Rob Thomas

Koukám na krásku a zvíře :) Proč nemohu být jako Belle?

Kráska a zvíře skončila a teď koukám na Šípkovou Růženku. Čarodějnice Zloběna je váážně děsivá!

Je mi líto, že už nedělají filmy podobné tomuto :( Hmmmm

Jen říkám, že Princ Filip je celkem skvělý :) Zda je Rose sedlačka a nebo princezna..stejně jí pořád miluje :)) Táák romantické

Zajímalo by mě, když se Šípková Růženka probudí tak jestli má ranní dech?

Jím zmrzlinu a pak se podívám na Petra Pana!

Děkuji @MileycFan4Eva za vytvoření úsměvu :)
Nakonec se dívám na něco jiného než Disney film! Leřím v posteli s mamkou a koukám na "Mejdan v Las Vegas" :)

A ještě jeden dilm! Notting Hill. ,,Můžou se dva lidé milovat, když je sleduje celý svět?" Napětí. Pojďme to zjistit.

Stýská se mi po mé Wonder Tour rodině :( A chybí mi moje ledová kabinka a motorka.

Miley twitter 261

2. října 2009 v 14:29 | anGie♥
A tady je nádherná profilová fotka!!!!

Jak roztomilý je Mitchel Musso. Hmmm... Miluju ho =]

Jím špagety a koukám s taťkou na "Steel Magnolias".

Dnes večer o mě sestra Noah dobře pečovala. Dala jsem jí snuggieho a jedly jsme nanuk. Děkuji @MissNoieCyrus... miluju tě holčičko! :)

Ležím v posteli a koukám na "The Little Mermaid" :)

@MissNoieCyrus - Nemůžu se dočkat až přijedeš domů ze školy...=[ necítím se dobře

Všimli jste si někdy, když princ Erik (Malá mořská víla) mluví, tak nepohybuje ústy? Hmm ale stále je hot!

@DenikaDoll - Tvůj malý košíček není tak dobrý. Sledovala jsem snad každý animovaný film od Disney, který kdy natočil.
Držte mi palce Omaha. Je ráno a nemám dobrý pocit....jdu zpět spát. Dobrou noc.

To jsou časy, kdy mi můj taťka opravdu přijde vhod. rozesmíval mě, při bolesti jakou jsem kdy v životě cítila.

Miley twitter 260

1. října 2009 v 18:20 | anGie♥
@TraceCyrus - Budu tam!!! Rockuju tvrdě jak jen můžu. Jsem znovu nemocná.

Ukažte mi trochu lásky Salt Lake City :(

Ležím v posteli s @MommyTish. Ona je má trpělivost, můj mír a moje láska. Ona je zázrak. Její "mazlící časy" jsou tou nejlepší medicínou.

@TraceCyrus - Řekni Nashovi ať se jde semnou pomazlit :(

@YelyahWilliams - Pamatuju si jak s Tebou sedím ve tmě a poslouchám svou první sólovou nahrávku. Proti všem očekáváním jsme to udělaly! Tennessee holky! =]

Jsem v posteli a poslouchám novou nahrávku od Paramore. Miluju tuhle kapelu.

Když @DdLovato a já dostaneme konečně dovolenou, toto bude moje první zastávka.
Myslím, že budu mít ještě jeden velký spánek před koncertm v SLC. Můj krk na mě křičel ať jsem zticha. Bolení v krku je ta nejhroší věc vůbec.

@AshleeNino - Jsem tu s Tebou baby :) Prostě máme Pop Lock & Drop, pak půjdeme do postele a budeme zase zdravé. Miluju Tě xo

Děkuji Vám Salt Lake City, že jste tak úžasní a podporujete mě!

Mě tělo pracuje společně se mnou velmi tvrdě. Teď budu mít velice pěkné spaní.

Snažím se spát ale všechny písničky mi stále a stáhle zní v hlavě. Je to už opravdu otravné. Ughhh

@DareJimBeanz - Kašel, kašel =]]]]

"Jsi tak zaneprázdněn měněním světa, kdežto jeden tvůj úsměv může změnit celý můj život." - Angeles by Jack Johnson. Sdílíme stejnou duši...

Je 1:30 ráno a já pořád nemůžu spát.

Miley twitter 259

29. září 2009 v 14:38 | anGie♥
Jsi sdrečně vítána @BritneySpears! =] Moc Tě miluju! Pobav se v Aussie. Přála bych si být s Tebou. xo

Jen jsem na cestě jedla tvarohový koláč. Berte na vědomí... všem přeji dobrou noc.

R.I.P Billy.... Je to vážně smutné.
Miluji slečnu Spears :) Vegas pravidla!

Nejnovější posedlost? "Girlfriend In A Coma" od Josha Radina. Hi baby bye.

Jen si lakuju nehty...ummm. Trpělivost není má nejsilnější kvalita. Vypadají uspěchaně.

@DenikaDoll - Začala jsem a skončila jsem. Není špatné být na twitteru a lakovat si nehty ve stejnou dobu. Možná to je můj problém.

Miley twitter 258

27. září 2009 v 18:50 | anGie♥
Právě jsem dostala corndog a líbí se mi

@ScottCunha - Napadl můj twitter a líbí se mi to. Haha!

Výlet do Las Vegas se @SimoneHarouche @ScottCunha. a taky Denika, jestli si založí twitter tak taky může na toto dobrodužství!

V Autobuse s @DenikouDoll =] Podívejte kdo si založil twitter. Vítej na poezii twitteru Deni! Miluuuju Tě!

"Teď když jsi pryč, se cítím jako by na celém světě byla jen má scéna. Teď když už jsi pryč nechala bych se zavřít do klece."

@SimoneHarouche - Já nejsem holčičí a podívej se na můj twitter jak vypadá...

A pro zajímavost na mém twitteru není růžová to je fialová barva. Děkuju a dobrou noc!

Mám táákovou žízeň ale jsem líná jít do kuchyně. Plus jsem super v pohodlí sledování Step Brothers

@DDLovato - Chceš stavit společně postel? Myslím že by jsme pak měly větší prostor pro aktivity! Haha Chybíš mi draku!
Provoz při odchodu z LA je drsný.

Čas k snažení neznamená přestat se snažit.

"Chci spát na tvrdém povrchu, v pohodlí tvého náručí. Mít blankytný polštář a deku z hvězd."

Už jste byli někdy tak unavení, že vaše oči nepřestali tíct? Dnes jsem na svém turné prošla s falešnými řasy. Ouchy!

Mami podívej!!!! Můj obličej zápasí se sladkým košíčkem!
@DDLovato - A Já budeme sedět na horní straně nápisu Hollywoodu a budeme odmítat přijít dolů, dokud nebudeme mít dovolenou. Nebojte a připojte se k nám!

Moje nejnovější posedlost? Matný lak na nehty. Díky @JennaHipp


Je to příliš klišé. Není žádná cesta. Jsem zamilovaná

Dnes jsem se probudila ve stylu dědečka

 
 

Reklama